Apie mus

UAB „Plentprojektas“ – transporto infrastruktūros projektavimo įmonė įkurta 2007 metais. Pagal statinių klasifikaciją įmonės veikla orientuota į šias inžinerinių statinių grupes: susisiekimo komunikacijos (keliai, gatvės, geležinkelio kelias, oro uostų statiniai, kiti transporto statiniai), inžineriniai tinklai (dujų, vandentiekio, šilumos, nuotekų šalinimo, elektros tinklai bei elektroninių ryšių infrastruktūra), kiti statiniai (sporto paskirties bei hidrotechnikos inžineriniai statiniai). Mes taip pat rengiame detaliuosius ir specialiuosius planus įskaitant ir esančius kultūros paveldo teritorijose.

Mūsų kolektyvą sudaro tik aukštąjį išsilavinimą turintys darbuotojai. Kolektyvo branduolys – tai projektų ir projektų dalies vadovai daugelį metų dirbantys pagal savo specialybę ir gerai išmanantys savo darbą, todėl projektavimo eiga valdoma tiksliai ir teisingai aprėpiama projektą sudarančių dalių ir sprendinių visuma. Įmonės veiklą su didele energija plėtoja bei idėjas ir projektus generuoja inžinieriai-projektuotojai, kurie nuolat dalyvauja įvairiuose seminaruose ir keičiasi naujausiomis žiniomis su kitais šių sričių žinovais. Taigi mūsų kolektyvas – tai amžiaus patikrinta patirtis ir jaunatviškas, nesustabdomas polėkis, o viso to rezultatas – tai po vaizduotės, minties, žinių, darbo ir nuomonių apibendrinimo gimęs popierinis ir skaitmeninis Jūsų projektas bei griežta jo įgyvendinimo priežiūra.

UAB „Plentprojektas“ inžinerinio statinio ar tiesinio projektus rengia atsižvelgdamas į užsakovo norus, esamų projektavimo ir statybos technologijų galimybes ir normatyvinius dokumentus, todėl mūsų sprendiniai visada atitinka naujausias žinias, o projektuose parenkamos medžiagos ir gaminiai yra seniai laiko patikrinti arba naujosios kartos.

Kontaktai

Adresas:

Vilnius Gedimino pr. 41/Ankštoji g. 2 – 1, 2a